ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

ТА ЦІНИ ЗА 1 КУБ.М ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛіЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Харківської області рішенням  № 59 від 23.02.2021р. « Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення комунальному підприємству «Куп’янський Водоканал» Куп’янської міської ради Харківської області» встановило КП «Куп’янський Водоканал» тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для всіх категорій споживачів в таких розмірах :

централізоване водопостачання –          27,47 грн. за 1 куб.м (з ПДВ);

централізоване водовідведення –          32,29 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).

Тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення за рішенням виконавчого комітету Куп'янської міської ради Харківської області № 59 від 23.02.2021р. вводяться в дію з 01 березня 2021 року.

Директор  КП «Куп’янський Водоканал»                      Т. ГРИЦИВ

Приєднані документи:

Рішення №59 Про встановлення тарифів.
Web-адреса: voda.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1041 | Переглядів: 1565Дата публікації: 13:02 01.03.2021